Język angielski
Zapraszamy do zapisów na kursy języka angielskiego
dla dzieci ze szkoły podstawowej z klas 1-6.
W naszej szkole Twoje dziecko będzie uczyło się języka angielskiego, rozwinie również swoje zdolności lingwistyczne, komunikacyjne, kreatywność a także nauczy się pracy w grupie. Podczas naszych zajęć korzystamy z najnowszych książek i opracowań dostępnych na rynku, zarówno w formie papierowej jak i online. Są to ciekawe materiały dedykowane grupie wiekowej w szkole podstawowej.
Oferta edukacyjna oparta na podręcznikach wydawnictwa Oxford oferuje tradycyjne podejście do gramatyki, słownictwa i umiejętności, jednocześnie zapewniając nowoczesną metodologię, która obejmuje fachową ocenę uczenia się, kładzie większy nacisk na umiejętności globalne i silniejsze podejście do świata, który nas otacza.
W trakcie naszych zajęć dzieci:
• spotkają się z projektami i zadaniami grupowymi, dzięki którym mogą rozwinąć swoją kreatywność oraz zdolności pracy w grupie.
• dowiedzą się o innych krajach i kulturach związanych z nimi.
• rozwiną swoje umiejętności uczenia się i przyswajania wiedzy dzięki nowemu sposobowi na powtarzanie materiału.
• dostaną dostęp do gier online, dzięki którym dzieci chętniej się uczą.
• przygotują się do egzaminów Cambridge.
Pokazujemy też naszym uczniom dlaczego nauka języków jest ważna, dlatego ostatnie zajęcia każdego miesiąca są poświęcone właśnie temu zagadnieniu. Planujemy raz w miesiącu organizować warsztaty, które odpowiedzą na nurtujące dzieci i młodzież pytanie: „a po co mi angielski?”.
Zapewne większość rodziców słyszało już niejednokrotnie takie pytanie z ust swojego dziecka. My zamiast odpowiadać, mówić i wyjaśniać, chcemy to po prostu pokazać. Wkrótce w naszej ofercie pojawia się różnorodne zajęciach, dzięki którym dzieci zrozumieją dlaczego nauka języków jest tak ważna.
Zapisy na kurs języka angielskiego https://www.linguahit.pl/formularz-zapisu
Oferta dla klas 7 i 8 już wkrótce…